Відеогалерея

Участь в обласному конкурсі "Чорнобильська трагедія стосується кожного"

Участь в обласному конкурсі "Чорнобильська трагедія стосується кожного" Номінація: Інформаційний дайджест "Чорнобиль. Хронологія подій" Назва роботи: Історичний репортаж " Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі" Роботу підготували: Голюк Марина, учениця 10 класу Маркітан Яна, Приймак Дмитро, учні 9 класу. Керівник роботи: Голюк Наталія Анатоліївна, вчитель біології

12:02 17.04.2024

Участь у Всеукраїнському родинному конкурсі-фотопрезентації « Вишиванка - оберіг моєї родини»

Учень 6 класу, Ременюк Василь, взяв участь в Всеукраїнському родинному конкурсі-фотопрезентації « Вишиванка - оберіг моєї родини»(приурочений до Дня вишиванки). https://m.facebook.com/groups/1628239777637681/permalink/1941789976282658/?

09:08 03.04.2024

Обласний конкурс етнолого-краєзнавчої експедиції «Чуття єдиної родини»

Учень 11 класу, Дроботюк Владислав, взяв участь в обласному конкурсі етнолого-краєзнавчої експедиції «Чуття єдиної родини» у номінації ​- «Багатослів’я мовчазних речей» – розповіді про сімейні традиції та звичаї, реліквії та історії, пов’язані з ними. Тема: «Вушка» - національна страва села Немиринець Бердичівського району Житомирської області». Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої, пошуково-дослідницької​роботи з вивчення історико-культурної спадщини українського народу та природного різноманіття рідного краю, збереження традицій української родини.

17:10 01.04.2024

"Все йде, все минає - і краю немає. Куди ж воно ділось? Відкіля взялося?"

12:33 04.03.2024