Освітнє середовище

Вітаємо на сайті нашого закладу!

Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради - це сучасний заклад , що має свою історію, філософію, комфортні умови, в якому приємно вчитись і працювати, відпочивати і просто прогулятися територією закладу.

За всю історію свого існування педагоги школи з честю виконували свій обов’язок – навчати і виховувати національну еліту, формувати різнобічно розвинену і соціально активну особистість.

Основними напрямами роботи школи були: надання якісних освітніх послуг, вивчення історії рідного краю, ознайомлення учнів з культурною спадщиною українського народу, з народними традиціями, формування в учнів кращих якостей національного характеру, виховання громадянина України; формування здорового способу життя, використання сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності та навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи.

Активна співпраця адміністрації школи, педагогічного колективу, учнівського самоврядування, загальношкільного батьківського комітету забезпечує успішне вирішення цих завдань.

Маємо надію, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію й сьогодення школи, про досягнення, організацію освітнього процесу процесу і громадське життя, і, звичайно, про людей, які тут працюють і навчаються.

Матеріально – технічне забезпечення школи:

Школа має двоповерхове приміщення, побудоване в 1977 році і капітально відремонтоване в 2011-2022 році., забезпечене новими меблями, обладнанням. В 2015 році приміщення було утеплене, за рахунок цього в закладі завжди тепло, затишно і комфортно. До послуг учнів комп’ютерний клас, бібліотека, спортивна зала, велике футбольне поле, мале футбольне поле зі штучним покриттям, тренажерний майданчик. Три класи мають мультимедійне обладнання, всі вчителі забезпечені ноутбуками, в 1-4 класах є проектор, стаціонарні комп’ютери, принтери. Заклад має укриття, яке обладнане в підвалі. Укриття забезпечене двома евакуаційними виходами, водою. Обладнано навчальні класи для занять, надання першої медичної допомоги, туалет, безперебійне водопостачання, тенісний стіл.

Інформаційна карта

Показники

Стан

Мова навчання