Педагогічна рада

План

засідання педагогічної ради Немиринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради в 2022-2023 навчальному році

Серпень

1. Про підсумки роботи навчального закладу у 2021-2022 навчальному році та завдання на 2022-2023 навчальний рік та підготовку діяльності навчального закладу в умовах воєнного стану.
  2. Про схвалення річного плану роботи школи на 2022-2023 навчальний рік.
  3. Про схвалення структури навчального року і режиму роботи закладу на 2022-2023 навчальний рік.
  4. Про визначення адаптаційного періоду для учнів 5 класу та проведення оцінювання здобувачів освіти у 5 класі
  5. Про схвалення Свідоцтва досягнень для 5 класу.
  6. Про вибір форми навчання здобувачів освіти та тривалості навчального тижня в 2022-2023 навчальному році.
  7. Про схвалення освітньої програми та педагогічного навантаження на   2022-2023 навчальний рік.
  8. Про схвалення плану роботи шкільної бібліотеки на 2022-2023 навчальний рік.
  9. Про схвалення виховного плану роботи школи на 2022-2023 навчальний рік.
  10. Про оцінювання курсів за вибором та факультативних занять у 2022 -2023 навчальному році.

11. Про  тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі.

12.Про схвалення Програми індивідуально-корекційного розвитку для Кривопиші С. М., учениці 6 класу інклюзивного класу.

13.Про схвалення Правил внутрішнього розпорядку на 2022/2023 н.р.

14. Про схвалення модулів з фізичної культури та трудового навчання для 5-11 класів на 2022/2023 н. р.

15. Про схвалення графіка чергування адміністрації, педагогічних працівників

16. Про схвалення алгоритмів дій, маршрутів руху учнів в укриття під час  уроків і перерв у разі сигналу “Повітряна тривога”.  Про схвалення режиму роботи ГПД, підвозу учнів, всіх документів по організації роботи ГПД.

17. Про затвердження керівників методоб’єднань на 2022/2023 н.р.

18. Про забезпечення підручниками, посібниками та програмами у 2022/2023 н.р.

1.   Про схвалення навчальних програм для учнів 5 класу НУШ.
  2.  Про схвалення системи оповіщення у разі сигналу повітряної тривоги.

21.Про виконання рішення попередньої педради.

Жовтень

1. Про організацію освітнього  процесу за дистанційною формою навчання для учнів 1-11 класів Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з 11 по 14 жовтня 2022 року.

2. Інформація про виконання рішення попередньої  педради.

1. Про адаптацію учнів 5 класу в умовах НУШ.

2. Про цифровий контент змішаного навчання.

3. Про роль бібліотеки у формуванні пізнавальної активності учнів

4. Про стан дистанційного навчання учнів за кордоном.

5. Інформація про виконання рішення попередньої  педради.

Грудень

1.Про затвердження методичних посібників вчителів Немиринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.

2. Про  визнання  результатів  підвищення  кваліфікації  педагогічних працівників  закладу.

3.Про затвердження графіка проходження курсової перепідготовки регіонального замовлення педагогічних працівників на 2023 рік.

4.Інформація про виконання попередньої  педради.

Січень

1. Про підсумки освітньої діяльності закладу в умовах воєнного стану.

2. Система роботи вчителя початкових класів Грабчак В.П.

3. Стан  правовиховної роботи в закладі: проблеми і шляхи їх вирішення.

4. Сучасна НУШ: освітнє середовище без булінгу і цькування.

5. Система роботи закладу із спортивно-оздоровчого виховання в умовах воєнного стану.

6.Інформація про виконання педради №3 Жуківська Л.І.

Лютий

1.Про схвалення результатів вибору підручників для учнів 1 класу закладу  за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників на 2023-2024 н.р..

2.Особливості ДПА у 2022-2023 н.р.

Березень

1.Педагогіка партнерства – ключовий компонент у вихованні громадянина в умовах Нової української школи.

2.Про роль національно-патріотичного виховання в становленні гармонійної особистості.

3.Творчий звіт вчителів, які атестуються.

Травень- червень

1. Про перевід учнів 1-3, 5-8, 10 класів на наступний рік навчання.

2. Про перевід учнів 4-х класів на наступний рік навчання і видачу свідоцтв про здобуття початкової освіти.

Про нагородження Похвальними листами відмінників навчання 5–8, 10 класів.

Про проведення інструктажів з правил безпеки життя на літніх канікулах в умовах воєнного стану

Про ознайомлення педагогічного колективу із проектом педагогічного навантаження на наступний 2023-2024 навчальний рік

Про виконання плану виховної роботи у ІІ семестрі 2022- 2023 навчального року

Про переведення та випуск учнів 9 класу.

Про випуск учнів 11 класу.