Інформуємо

Wi-Fi-роутери для закладів освіти

Сьогодні усі ми добре розуміємо наскільки важливою є можливість залишатися на зв’язку з близькими та друзями, а також отримувати актуальну інформацію під час повітряних ударів ворога. На жаль, у приміщеннях сховищ така можливість є далеко не завжди. Завдяки співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з Міністерством цифрової трансформації України та міжнародними партнерами нашої країни компанії Nokia два заклади освіти нашої громади отримали Wi-Fi-роутери для розбудови мереж безпровідного інтернету в сховищах. Роутери отримали Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області та Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області.

13:42 11.08.2023